Zapraszamy do specjalistycznego serwisu i warsztatu BMW, który także zajmuje się sprzedażą części BMW. Zapraszamy do nas!

Dlaczego warto nam zaufać i zakupić u nas części do BMW?

Przede wszystkim dlatego, że jako wyspecjalizowany sklep pod kątem obsługi tylko i wyłącznie tej marki możemy zagwarantować maksymalne skupienie się na wysokiej jakości usługach, a co za tym idzie – zapewnić naszym klientom najszerszy wybór oryginalnych części do samochodów BMW. Naszym dostawcą oryginalnych części BMW jest AUTOFUS Warszawa. Posiadamy dostęp do wewnętrznego systemu online do zamawiania oryginalych części do BMW. Co więcej, w branży motoryzacyjnej posiadamy już lata doświadczeń, posiadamy szerokie grono klientów, ale nie osiadamy na laurach – w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie właścicieli samochodów BMW nieustannie poprawiamy jakość usług i dbamy o bogactwo naszej oferty.

To u nas będą mieć Państwo do czynienia z profesjonalnymi sprzedawcami, którzy zawsze dobrze doradzą i pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej części do danego modelu. Specyfika tej doskonałej niemieckiej marki jest nam znana w każdym calu, a proces produkcji samochodów BMW naszą pasją – co sprawia iż jesteśmy doskonałym doradcą w doborze najbardziej odpowiednich części.

 

W naszej ofercie można dostać m.in.:

  • części oryginalne do BMW
  • wysokiej jakości zamienniki do BMW
  • części używane z gwarancją (m.innymi: silniki, skrzynie biegów, elementy karoserii itp.)

 

Również oferowana jest u nas szeroko pojęta elektronika do bmw – z myślą o odpowiedzi na potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. To właśnie u nas można dostać oryginalne, używane oraz zamienne części BMW oraz akcesoria odpowiednie niemalże do każdego typu i modelu tej marki. Oczywiście posiadamy części BMW zarówno do nowych modeli, jak i starszych roczników. Bez względu na to, czego Państwo szukają do swojego BMW – u nas na pewno się to znajdzie i to w dobrej cenie.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.